Що потрібно знати про продаж об’єктів держрезерву України

Проведення аукціонів та відкритих торгів для українських реалій стало звичайним явищем. В сучасних умовах за допомогою тендерів можна проводити велику кількість закупівель. Один з перевірених майданчиків на сьогодні вважається Українська універсальна біржа.

Варто зазначити, що на основному сайті УУБ аукціонів немає. Для того, що прийняти участь саме в такому виді закупівле, потрібно скористатися сайтом sale.uub.com.ua. Що стосується аукціонів, пов’язаних з держрезервами, то біль детально про це ви можете дізнатися, переходячи за посиланням www.uub.com.ua/prozorro/perspektivni-rinki/spisannya-resursiv-derzhavnogo-rezervu.

Що таке держрезерви

Перше питання, що так сильно цікавить людей – це те, що собою представляють державні резерви. Говорячи простою мовою, сюди можна віднести підприємства України, які не були задіяні ні в яких операцій та не були використані за часи незалежності України. Мова йде про ті підприємства і ресурси, що не були використані на сьогодні все ще залишається в пасивному режимі, не приносячи ніякої користі.

Відповідно, для держави є більш вигідним варіантом виставлення таких підприємств та ресурсів на торги. Далі, з’являються учасники, які можу бути зацікавлені в списаних ресурсах та підприємствах. Відповідно, вони виставляють свої пропозиції за той чи інший об’єкт. Переможцем в таких аукціонах виходить той учасник, що зміг запропонувати найбільш вигідніші умови для держави.

Варто зазначити, що сам формат державних продажів став досить вигідним явищем. Щороку за рахунок продажу списаних та невикористаних резервів держави, країна отримує зі всього цього мільярди прибутків.

Хто може прийняти участь

Як і у випадку зі звичайними торгами, взяти участь в таких продажах може будь-хто. Звичайно, кандидати повинні мати відповідну суму коштів, якої буде достатньо для того, щоб отримати перемогу й дати більш вигідні умови, обійшовши своїх прямих конкурентів.

У випадку, якщо вам щось не зовсім зрозуміло, ви завжди маєте змогу звернутися до технічної підтримки та проконсультуватися по будь-якому питанню, отримавши відкриту відповідь на своє питання.

Головне – це не поспішати й розуміти, що участь в будь-якому виді торгів – це важливий процес, що складається з великої кількості етапів.