Самостійна покупка необробленої деревини за допомогою УУБ

Українська універсальна біржа, яка є офіційним електронним майданчиком системи Прозорро пропонує своїм користувачам самостійно взяти участь в торгах за необроблену деревину. Для того необхідно виконати ряд не важких дій, про які і піде сьогодні мова.

Інструкція буде містити тільки загальну інформацію, яка допоможе пройти реєстрацію і перейти безпосередньо до торгів. Більш детально ознайомитись з вигодами і методами покупки необробленої деревини можна за посиланням https://www.uub.com.ua/presscenter/novyny-birzhi/kuplyu-plovnk-duba-cherez-prozorrosale/.

Покрокова інструкція для участі в торгах

Першим кроком необхідно зайти на сайт Української універсальної біржі і перейти в розділ «Торги і аукціони». У цьому розділі потрібно вибрати напрямок, по якому ви збираєтеся проводити торги.

Якщо ви збираєтеся купувати товар за тим напрямком якого, немає на сайті, то Вам необхідно звернутися до адміністрації товарної біржі з метою подачі заявки на проведення онлайн презентації системи ЄТС. Крім того, ви обговоріть умови подальшої співпраці та ознайомитеся з Регламентом товарної біржі УУБ.

Після ознайомлення з правилами товарної біржі, а також її Регламентом, прочитавши правила проведення торгів онлайн ви повинні подати заявку на акредитацію в сервісі. Таким чином ви отримаєте орендне біржове місце. Отримавши схвалення з боку адміністрації сайту, вам буде необхідно виконати наступні дії.

Надати в адміністрацію біржі пакет потрібних документів, які вказані в ст. 9 ЗУ «Про протидію легалізації доходів, які отримані в результаті пріступной діяльності або ж фінансового тероризму». Після укладається договір на оренду місця в УУБ.

Оплачується вартість оренди місця і складається довіреності для брокера, який буде представляти ваші інтереси на біржі. У млостей ж проходиться безкоштовне бучение проведення торгів в системі ЄТС. Для отримання практики, сервіс пропонує пройти тестові торги, які повністю відповідають реальному ходу.